Čekání je u konce, start sezony se blíží

19.09.2014 07:07

O následujícím víkendu 27. 9. se rozjede nový ročník Jihočeského přeboru v něm i letos budou bojovat hráči SKP ČB. Hned v úvodním zápase čeká SKP ČB sestoupivší SK Cosa Nostra a v následujícím klání se střetnou se starým známým Sokolem z Vodňan.

Změny v kádru

Po loňské sezoně ukončil svoji bohatou karieru Radek Radovesnický, svoje působení prozatím pozastavil i Tomáš Zwettler a obránce Matěj Chmel započal svůj studijní pobyt v Portugalsku. Opačným směrem přisli Jakub Adzima a Ondřej Odehnal. Vedení týmu ještě dolaďuje detaily dalších posil. Ze stavu dloudobě zraněných by se měl vrátit Pavel Semotán a brankář Ladislav Dvořák. 

 

Zápasy  27.9. hala SH SKP Starnet ČB       

1. kolo SKP ČB vs. SK Cosa Nostra 8:30

V úvodním kole nastoupí hráči SKP proti sestoupivším mafiánům z Cosa Nostry, kterým se loňská sezona vůbec nepovedla. Uvidíme jak se nám proti ex-ligovému mančaftu bude dařit.

2. kolo SKP ČB vs. FBC Sokol Vodňany 11:30

V druhém kole pak nastoupíme proti Sokolům z Vodňan. Loňské zápasy byli poměrně vyhrocené a tak se dá očekávat tuhý boj. V loňských střetnutí pak Sokol předčil SKP v poměru 2:1 na zápasy tak je co jim vracet.