Florbalisté SKP smetli Tábor, ovšem s Bechyní dokázali držet krok jen dvě třetiny

23.12.2013 19:53

Z posledních ligových zápasů v kalendářním roce 2013 si florbalisté SKP odnáší ze své palubovky tři body za výhru nad Táborem 15:3 a prohru s Bechyní 4:9.

9. kolo SK Green Wings Tábor vs. SKP ČB (2:6, 0:3, 1:6) 3:15

Skok (Radovesnický),Pešek (Mička), Konrád (Klůfa), Klůfa (Konrád), Klůfa (Skok), Pešek (Dlouhý J.), Zoubek (Konrád), Klůfa (Skok), Skok (Klůfa), Klůfa (Skok), Sháněl (Pešek). Skok, Pešek (Dlouhý J.), Skok (Zoubek), Klůfa (Skok)

Vyloučení: 2:3, Využití: 0:1, V oslabení: 0:2

10.kolo SKP ČB vs. SK Rakeťáci Bechyně (2:2, 1:1, 1:6) 4:9

Dlouhý J., Zoubek (Dlouhý J.), Klůfa, Konrád (Skok)

Vyloučení: 3:3, Využití: 1:1, V oslebení: 0:0

Sestava:

Dvořák - Zoubek, Radovesnický, Dlouhý V., Sháněl - Skok, Konrád, Klůfa, Mička, Dlouhý J., Pešek

Komentář k zápasům:

Tak jak jsme očekávali tak i bylo. Dva rozdílné zápasy dva rozdílní soupeři. V prvním zápase se slabším soupeřem byla vidět na našich hráčích jistota. Pěkné kombinace, střely, pohyb po hřišti, chuť a elán do zápasu. Díky těmto všem aspektům jsme si dokráčeli pro 3 body. V druhém zápase s podstatně silnějším soupeřem, který zcela jistě hraje na úrovni jihočeské ligy jsme krok dokázali držet jen 2 třetiny pak jsme už jen přihlíželi na rychlé a jednoduché akce soupeře, které vždy končily gólem do prázdné branky. Zřejmě to jediné mi na celkovém herním projevu vadilo. Když při hře 5:5 inkasujeme góly od volného hráče stojícího u odkryté klece. Pokud mám hodnotit celkový výstup v tomto dvojutkání tak jsme i přes předešlou výtku odehráli jeden z nejlepších turnajů.