Hráči ukázali svoji touhu po úspěchu, i v malém počtu lidí SKP rozdrtilo svoje soupeře

01.11.2017 06:24

Hrstka statečných nebo tvrdé jádro? Tak by se dala nazvat soupiska hráčů, která vyrazila do dalekých Strakonic hájit zelenočernou neporazitelost. Výlet se povedl znamenitě a SKP svoje soupeře doslova rozdrtilo a vede tabulku JP o tři body před FA ČB a FBC Šťíři ČB C, kteří mají o dva zápasy méně.

 

5. zápas SKP ČB vs. FBC Dynamo Strakonice (2:0,1:0, 4:1) 7:1

Branky: Klůfa(Konrád M.), Klůfa(Konrád J.), Odehnal(Konrád M.), Dlouhý(Konrád M.), Odehnal(Konrád J.), Skok(Konrád M.) 

6.zápas SKP ČB vs. FBC DOŠWICH Milevsko B (2:0, 3:1, 5:0) 10:1

Branky: Skok(Dlouhý), Korád J.(Konrád M.), Konrád J.(Skok), Odehnal(Skok), Klůfa(Korád J.), Skok(Korád J.), Korád J.(Odehnal), Korád J.(Skok), Odehnal(Konrád J.), Konrád J.(Odehnal)

Sestava: Dvořák - Konrád M., Chmel, Zaminský - Skok (C), Odehnal, Dlouhý J., Konrád J., Klůfa

Komentář:

V prvním zápase nás čekal již tradiční účastník přeboru tým Dynama Strakonice. Zápasy s tím soupeřem jsou vždy gólové hodya nebylo tomu jinak ani teď nebo alespoň v našem případě. Jednoduchá hra na brejky přinášela svoje ovoce již od prvních minut. Vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a trestali chyby soupeře. Utkání jsme zvládli na jedničku, soupeř prostě nevěděl co má dělat. V druhém zápase musím kluky pochválit. Proti záložně ligového Došwihu jsme šli po jednozápasové pauze a už tak unavený tým brzo přišel o dalšího hráče, pro zranění odstoupil Honza Dlouhý, ale co se dělo potom dokážou pochopit snad jen přítomní diváci. Sedm zbylých statečný a neprůstřelný Dvořák doslova vládlo zápasu a neschopné Milevsko si nevědělo rady jak vlastně proti urputně bojujícím hrdinům v zeleném hrát. Uhráli jsme dalších 6 bodů a vedem přebor ale sezona je ještě dlouhá musíme zůstat nohama na zemi a dál bojovat. Chlapi díky!!!!