Neporazitelnost je u konce, u Vltavy zůstávají alespoň tři body

07.04.2014 16:26

V rámci 23. a 24. kol hostil tým SKP jeden ze závěrečných turnajů v sezoně na své domácí palubovce, kde se postupně utkal se záložnou Písku a strakonickým Dynamem.

23. kolo FBC Sokol Písek C vs. SKP ČB(1:3, 3:3, 5:0) 9:6

Branky: Skok(Klůfa), Zwettler, Odehnal(Dlouhý V.), Skok(Odehnal), Klůfa(Skok), Zwettler(Chmel)

Vyloučení: 3:3, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

24.kolo SKP ČB vs. FBC Dynamo Strakonice (3:6, 6:1, 5:3) 14:10

Branky: Pešek(Konrád), Pešek(Zwettler), Odehnal, Klůfa(Skok), Zwettler(Konrád), Skok(Klůfa), Klůfa(Skok), Zoubek(Skok), Klůfa(Skok), Klůfa(Mička), Odehnal(Klůfa), Pešek, Pešek, Klůfa(Skok)

Vyloučení: 4:1, Využití: 0:4, V oslabení: 0:1

Hodnocení zápasů:

Gólové hody v obou zápasech mi moc radosti nedělají, zejména v prvním zápase jsme soupeři darovali výhru na lopatě. Po řekl bych až marném výkonu ve třetí třetině (5:0) nebylo o zaslouženosti bodů ani řeč, soupeř z Písku nás bohužel nepřehrál ale pečetil z našich osobních chyb. V tomto zápase si poprvé v sezoně vybral slabší chvilku i náš brankář. Druhý zápas začal v duchu konce toho předešlého, hloupé chyby a zranění hráče nám připravili težké momenty. Nicméně týmový duch podpořem hrozbou běžeckých ovalů :) zafungoval na výbornou a na druhou třetinu vyběhlo jiné mužstvo. V obou zápasech se objevil náš celosezonní problém a to nesoustředěnost na celý zápas. Nicméně sezona ještě není u konce a ve hře je ještě šest bodíku. Tak hrr pro ně!!!!