Opět jen s polovinou

26.10.2013 17:50

I z dalšího dvouzápasu si tým SKP odnáší pouze 3 body za poměrně poklidnou výhru nad nováčkem Fbk JokerZ ČB 18:4 a prohru nad záložním týmem Cosa Nostry. SKP tak navázalo na své dosadavní výkony na houpačce, kdy sbírá povinné body ale nepřidá ty další důležité, které by znamenaly výrazný posun v tabulce směrem k vysněné baráži,

 

SKP České Budějovice vs. Fbk JokerZ Č.B (6:0, 2:5, 2:7) 18:4

Branky:  Skok(Konrád), Pešek (Dlouhý J.), Dlouhý J.(Zoubek), Odehnal(Dlouhý J.), Konrád(Zoubek), Odehnal(Dlouhý J.), Odehnal(Skok), Pešek, Pešek(Skok), Pešek(Odehnal), Konrád(Mička), Skok(Mička), Konrád(Zoubek), Odehnal(Dlouhý J.), Konrád(Skok), Radovesnický, Dlouhý V., Konrád(Skok)

Vyloučení: 2:1, využití: 1:0, v oslabení: 1:0

Trestné minuty: Konrád 4min(opakované přestupky, sekání)

 

SKP České Budějovice vs. SK Cosa Nostra "b" (0:1, 2:2, 2:6) 4:9

Branky: Dlouhý V.(Dlouhý J.), Konrád(Pešek), Zwettler(Dlouhý J.), Dlouhý V.

Vyloučení: 4:1, využití: 1:1, v oslabení: 0:0

Trestné minuty: Odehnal 5min+ČK(nesportovní chování), Chmel 2min(hrubost), Mička 2min(hrubost). Dlouvý V. 2min(opakované přestupky)

 

Komentář k zápasům:

Dva naprosto stejné zápasy, ve kterých jme udělali spousty hrubých chyb, které dokázali trestat pouze hráči Cosa Nostry. Musíme se naučit to, že zápas trvá 45min ne jen 30min jak to v našem podání často vypadá. Vždy si totiž zápasy komplikujeme častým vylučováním, které nás stojí mnoho sil, dále pak střelckou potencí, která je doopravdy tragická a stále se hledáme jako tým. Dneska jsme spíše viděli indivudální výkony hráčů ale jako tým jsme téměř propadli!!! Nyní máme téměř měsíc na to abychom na nedostatcích zapracovaly a v následném dvouzápase se pokusili konečně přivést plný počet bodů.