Pro další body zajíždí SKP do Písku

11.11.2013 18:12

 

Do uzavření první čtvrtiny letošní sezony zbývá borcům z SKP odehrát dva zápasy s týmy, které v letošní sezoně ještě nepotkali. Zajímavostí je, že oba celky leží na řece Otavě. V prvním zápase se utkáme s domácím týmem FBC Sokol Písek „c“ v následném posunutém zápase pak s týmem FBC Dynamo Strakonice.

 

7.kolo SKP ČB vs. FBC Dynamo Strakonice 19:00

Start utkání byl posunut do večerních hodin z důvodu pořádání zápasů v jiném kolektivním sportu. Strakoničtí se snaží obnovit svou zašlou slávu. Kdysi druholigový tým nyní hrající přebor je průběžně na 3. místě tabulky, zejména díky poslednímu turnaji kdy dokázal bodovat naplno a díky těmto výkonům stíhá duo Bechyně, Vodňany.

8.kolo SKP ČB vs. FBC Sokol Písek „c“ 16:00

Od záložního týmu třetiligového Písku se na domácí palubovce čeká víc. Proto je jisté, že tým bude doplněn hráči z juniorky, mužů „a“ i „b“. Písecká záložna se prozatím pohybuje na 4. místě ovšem výsledkově je na tom podobně jako my. Výhry střídají prohry.

Komentář:

Oproti posledním zápasům budeme moci nastoupit v téměř plné síle z marodky se vrátil Klůfa a z dovolenkového režimu pak Zwettler, který již nastoupil do posledního zápasu proti Cosa Nostrě a hned se uvedl gólem. Na marodce stále zůstává Semotán. Našim cílem v následujícím dvojzápase bude předvádět kvalitní hru a hlavně koncentrovaný, srdcovitý a týmový výkon, který by měl vést k zisku bodů.

Výsledky SKP z posledního turnaje:

SKP ČB vs. Fbk JokerZ ČB 18:4

SKP ČB vs SK Cosa Nostra „b“ 4:9