Rozhovor s kapitánem SKP České Budějovice

02.10.2013 09:20

V rozhovoru s kapitánem SKP České Budějovice Ondřejem Skokem jsme bavili o pádu z Jihočeské ligy, chodu klubu přes léto, nových hráčích a také o ambicích týmu. Srdíčko i florbalové schopnosti na to máme!!!  uvedl v rozhoru Ondra Skok.

 

V čem vidíš příčinu pádu z Jihočeské ligy???

Neúspěch v Jihočeské lize vidím v tom, že jsme se jako tým nedokázali sejít v takovém počtu hráčů, aby jsme mohli konkurovat, týmům jako jsou právě v této soutěži. Jsem rád, nebo spíše doufám že se to již nestane. 

Jak hodnotíš chod klubu přes léto???

Chod klubu přes léto?? :-) Letos to byla první vážnější příprava na sezónu, tak každý na sobě uvidíme, jak se nám podařilo nahnat fyzičku :-) Jinak letní přípravu hodnotím velice kladně, ale na příští sezónu bych byl rád, kdybychom jsme více běhali a plavali, posilovali a taky hráli. Je to ovšem o přístupu jednotlivců!!! Když budeme o soutěž víš, tak si myslím, že to bude potřeba.!

Co si myslíš o příchodu nových hráčů???

Nové hráče jsme potřebovali jako sůl, tak je to pro tým velice přínosné. To už jsme mohli zpozorovat na prvním turnaji v Týně. Jen škoda, toho zápasu s Bechyní, ale když to byla první a zároveň jejich poslední výhra nad SKP, tak jim to budeme přát. Novým posilám v týmu, bych rád vzkázal, že by se měli zaměřit více na běhání a posilování a taky na práci s holí a hlavně by taky měli zlepšit střelbu. ale jinak je to dobrý. :-)

Jaké má tým ambice???

Když budu mluvit za celý tým, tak bychom jsme chtěli postoupit do 3. ligy. Na to by jsme srdíčko i florbalové schopnosti měli, ale bohužel pravidla nám to neumožní.. :-( Takže to dáme postupně..

pozn,: Týmy hrající 3.ligu jsou povinni vlastnit minimálně jeden tým mládežnických kategorií. Unie udělí vyjímku pouze na jeden rok.