Rozhovor

05.02.2014 19:56

V dalším krátkém rozhovoru jsme vyzpovídali jednu ze stálic oddílu, hráče první lajny Míru Klůfu.

Ahoj Míro, jak dlouho jsi již členem florbalového oddílu SKP ČB, v jakém oddíle jsi s florbalem začínal??

Začínal sem v klubu Fbc Býci Týn nad Vltavou v roce 2009, v roce 2010 sem přestoupil do SKP, kde působím až dosud.

 Jak se díváš s odstupem času na právě probíhající sezonu a jak hodnotíš změny, které v klubu přišli během letní pauzy?

Letošní sezonu bych hodnotil tak ,  že zatím se nám moc nedaří , místy se i trápíme, nicméně máme polovinu týmu, který je nový takže se herně ještě moc neznáme a to vidím jako hlavní kámen úrazu.  Myslím si, že v průběhu  letní  pauzy  jsme  vyřešili budoucnost klubu, což bylo důležité. Další  změnou  byl příchod trenéra, myslím velká věc, aspoň pro mě. Zvykám si na tréninky vedené trenérem a ne svými spoluhráč i , i  na ostatních vidím,  že se s tím teprve srovnávají. Nicméně je to určitě krok vpřed. Věřím, že další sezona bude o dost lepší herně i výsledkově.

Klub je prozatím na 6. příčce s 20 body a na postupové druhé místo jich ztrácí 13. Myslíš si, že je ještě v silách týmu zabojovat o postup do baráže případně do Jihočeské ligy?

Myslím, že 13 bodů ztráta v této fázi soutěže je už  dost  ale stát se může všechno :) hlavní pro tým bude ani ne tak jestli se letos postoupí ale herní projev a tím pádem i sebevědomí na příští sezonu

Co bys vzkázal svým spoluhráčům???

Spoluhráčům bych vzkázal ať se jim (nám) daří a ať drží zdraví.  Jak říká pan Pouzar : "Píle a dřina tě dovedou do cíle"