Série výher je u konce, SKP si připsalo první porážku

19.11.2017 19:49

SKP si připsalo první porážku když nestačilo na největšího kontureta FA ČB v poměru 6:8, v druhém utkání již SKP nezaváhalo a po vyrovnaném utkání nakonec bralo 3 body za výhru 10:6 nad dalším českobudějovickým týmem FBK Black Tower ČB. SKP i přes první zaváhání stále vede tabulku o skóre před svým přemožitelem FA ČB.

 

7. zápas SKP ČB vs. FA ČB (2:2, 3:3, 1:3) 6:8

Branky: Klůfa(Zamlinský), Skok(Dlouhý V.), Klůfa(Konrád J.), Zamlinský(Klůfa), Skok(Konrád M.), Konrád J.(Skok)

 

8. zápas SKP ČB vs. FBK Black Tower (2:1, 4:3, 4:2) 10:6

Branky: Skok(Konrád M.), Klůfa(Zamlinský), Holeček, Skok(Konrád J.), Skok, Dlouhý V.(Zamlinský), Konrád M.(Konrád J.), Mička(Klůfa), Zamlinský

 

Komentář:

O výsledku prvního klání bylo rozhodnuto již před začátkem, každý z hráčů si přípravu před utkáním pojal po svém a i když jsme nepříznivý vstup do utkání otočili a v půlce zápasu vedli, FA si nakonec došlo pro zaslouženou výhru. Do dalšího zápasu a bouřce v šatně, jsme nastoupili již připraveni. Poměrně vyrovanané utkání, na které by nejraději zapoměli oba golmani skončilo pro Black Tower ČB hořkou tzv. desítkou- 10:6. V dalších zápasech nás čekají Budějovičtí Šťíři C a opět FA ČB je nutné si přiznat, že to budou nejdůležitejší zápasy sezony!!!