SKP čeká důležitý domácí dvouzápas

22.10.2013 18:43

5. a 6. Jihočeského přeboru divize „b“ přisoudilo pořadatelství turnaje na bedra týmu SKP ČB. V nafukovací hale SH SKP Starnet ČB se pak rozehrají zápasy v sobotu 26. 10. 2013 již v 8:00. Kde nám budou soupeřem dva budějovické týmy Fbk JokerZ ČB a následně SK Cosa Nostra „b“. 

 

5. kolo SKP ČB vs. Fbk JokerZ ČB 8:00

Tým JokerZ si prozatím vybírá nováčkovskou daň po čtyřech zápasech má na kontě nula bodů s hrozivým skóre 15:45 a sídlí na poslední příčce tabulky. Nutno dodat, že toto skóre ovlivnil poslední dvojzápas, ve kterém týmu chyběl brankář. V bráně se pak střídali ostatní hráči.

6. kolo SKP ČB vs. SK Cosa Nostra „b“ 12:30

Družstevní záložna ligové cosa nostry má prozatím na svém kontě 7 bodů se skórem 26:17 a drží 3. příčku. Jedná se tedy o našeho blízkého soupeře v tabulce.

Výsledky SKP ČB z minulého turnaje

SKP ČB vs. FBC Sokol Vodňany 4:7

SKP ČB vs. TJ Sokol Mexiko Strunkovice 10:7

Komentář

Pokud nechceme ztratit krok se špičkou ligy musíme v sobotu naplno bodovat. Očekáváme návrat několika hráčů, kteří minulý turnaj nemohli absolvovat ať z důvodů rodinných, zdravotních či pracovních. Ovšem naše marodka se dále rozrůstá k dlouhodobě zraněnému Pavlu Semotánovi, přibyl další hráč elitního útoku Míra Klůfa. Jak se s touto absencí vyrovná trenér a ostatní hráči si můžete přijít podívat v sobotu 26.10. do SH SKP Starnet České Budějovice.