SKP je po úvodních kolech první

01.10.2017 20:26

Vydařenou sobotu prožilo SKP když v prvním zápase přetlačilo Krumlov B poměrem 5:4 a po dvouhodinové pauze smetlo Frymburk 12:3. Po úvodních kolech je tak SKP na první příčce o skóre před Strakonicemi a FA ČB.

1. zápas SKP ČB vs. FBC Český Krumlov B 5:4 (1:0, 3:0, 1:4)

Branky: Konrád J. (Zamlinský), Skok (Dlouhý J.), Klůfa (Konrád J.), Klůfa (Konrád J.), Zamlinský (Klůfa)

2. zápas SKP ČB vs. FBC Frymburk 12:3 (2:1, 3:1, 7:1)

Branky: Odehnal (Konrád M.), Klůfa, Konrád J., Skok (Odehnal), Korád J. (Klůfa), Odehnal (Skok), Odehnal, Klůfa (Zamlinský), Klůfa, Konrád M. (Odehnal), Zamlinský (Klůfa), Konrád J. (Zamlinský)

Sestava:

Dvořák - Dlouhý V., Konrád M., Zoubek, Mička - Skok(C), Odehnal, Dlouhý J., Konrád J., Klůfa, Zamlinský

Komentář:

Do prvního zápasu jsme vstoupili s vyčkávací taktikou, která brzo nesla své ovoce. Po první brance začal Krumlov dělat velké chyby v rozehrávce a nebýt naší žalostné koncovky mohlo být o osudu utkání rozhodnuto již v první třetině. Do druhé části jsme vstoupili již lépe a začaly nám padat i branky. Ve třetí části jsme zbytečně začali jančit a Krumlov začal trestat naše chyby, paradoxně nás rozebrala naše přesilová hra. Po těchto chybách dokázal Krumlov během několika minut vyrovnat stav utkání. Naštestí jsme na to zareagovali další brankou v síti Krumlova, která nám dala vítr do plachet, Krumlov v závěru zkusil hru bez brankáře ale skóre zápasu se již neměnilo. V druhém zápase jsme nastoupili opět ze zabezpečené obrany. Hra byla vyrovnaná do zhruba poloviny zápasu, kdy Frymburku došly síly a začlo galapředstavení. SKP stále vycházelo ze zabezpečené obrany a trestalo rychlými a přesnými protiútoky.