SKP jede na vítězné vlně

15.10.2017 20:18

Nejlepší vstup do sezony za posledních pár let prožívají florbalisté SKP, když v prvních 4 kolech nestratili ani bod a o skóre vedou velou tabulku Jihočeského přeboru před FA ČB a Dynamem Strakonice.

3. zápas SKP ČB vs. Banes florbal Soběslav Košice 9:5 (0:2, 2:2, 7:1)

Branky: Odehnal (Konrád M.), Odehnal (Skok), Klůfa (Skok), Konrád J. (Zamlinský), Mička (Odehnal), Konrád M. (Odehnal), Klůfa (Konrád J.), Odehnal (Skok), Skok (Zamlinský)

4. zápas SKP ČB vs. FBC SOKOL Vodňany 7:4 (1:3, 1:3, 2:1)

Branky: Konrád M. (Skok), Holeček (Konrád M.), Konrád J. (Zamlinský), Mička (Zamlisnký), Klůfa, Konrád M. (Zamlinský), Konrád J. (Zamlinský)

Sestava:

Dvořák, Cihlář- Zoubek, Konrád M., Holeček-Skok (C), Odehnal, Mička, Konrád J., Klůfa, Zamlinský

Komentář:

První zápas s nováčkem ze Soběslavy nám nevycházel podle představ. Byli jsme rozhdoně lepším týmem nicméně školu z produktivity nám ukazoval soupeř ze dvou jediných střel za první periodu nám dal dva góly. Druhá třetina se nesla v podoném duchu. Dále jsme určovali tempo hry, na balonku byli více, ovšem branky dával pouze soupeř po dvou třetinách vedla Soběslav 4:2. V závěrečné třetí třetine jsme začli aktivně napadat soupeřovu rozehrávku, soupeř začal kupit chyby a byl pod ještě větším tlakem než předešlé dvě třetiny. Brzy už se nám začalo dařit i střelecky a nakonec jsme si dokráčeli pro vítezství 9:5. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti sestoupivším Vodňanům a hrál se úplně jiný zápas. Vodňany i v málem počtu hralí aktivní florbal což nám jednoznačně vyhovuje. Celý zápas se hrál ve velkém tempu. Dařilo se nám držet balonek a tentokrát i střílet branky. Jediná výtka k tomuto zápasu je za posledních pár minut hry, když za stavu 7:2 naši hráči začali nesmyslně tahat balonek sami na sebe a po hrubých individuálních chybách nechali soupeře dvakrát skórovat.