SKP má měsíc volna

23.11.2013 21:45

 

 

Rozlosování přeboru má nyní ve svém diáři měsíční volno. Mimo dohrávky 7. a 8. kola se soutěž nerozjede. Českou Republiku totiž čeká premiérové mistrovství světa ve florbalu žen, které se uskuteční v Brně a Ostravě. Pořadatelé chtějí vyrovnat úspěch, který měla ČR při pořádání MS mužů v roce 2008, tehdy naši muži získali bronzové medaile a reprezentace Suomi pak historické zlato.

SKP ovšem nelení a v rámci měsíčního zápasového půstu si sjednává přátelská utkání. Chtěly bychom sehrát alespoň dva přátelské zápasy v rámci tréninkových jednotek. Soupeři jsou zatím v jednání. Na posledním turnaji jsme zbytečně ztratili další body a tak musíme dál pracovat tak aby náš výkon šel zase o něco výš, uvádí trenér SKP České Budějovice.

Dále se tým SKP plně připravuje na vánoční turnaj, který by měl vyplnit vánoční zápasovou pauzu. Na turnaj se velice těšíme a doufáme, že si u týmů najde oblíbení, tak aby se z něj stal každoroční vánoční přátelský turnaj, uvedl sektetář oddílu a ředitel turnaje Radek Radovesnický