SKP poprvé bez porážky, ovšem z Písku si veze pouze dva body

18.01.2014 18:08

Od rýžoviště zlata si hráči SKP odvážejí dva body za přestřelky se Strakonicemi 6:6 a  Pískem 7:7.

13. kolo FBC Dynamo Strakonice vs. SKP ČB (3:0, 2:2, 1:4) 6:6

Branky: Klůfa(Dlouhý J.), Dlouhý J.(Pešek), Chmel, Klůfa, Dlouhý V., Pešek

Vyloučení: 5:0, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

14. kolo SKP ČB vs. FBC Sokol Písek C (2:3, 4:2, 1:2) 7:7

Branky: Odehnal(Skok), Dlouhý J.(Mička), Skok(Klůfa), Klůfa(Skok), Odehnal(Pešek), Dlouhý J.(Odehnal), Pešek

Vyloučení: 1:2, Využítí: 0:1, V oslabení: 0:0

Sestava: Dvořák - Zoubek, Dlouhý V., Radovesnický, Chmel - Skok, Odehnal, Mička, Dlouhý J., Klůfa, Pešek

Hodnocení zápasů:

Sice poprvé bez porážky ale máme pouze dva body. Nicméně jsme konečně protrhli střeleckou smůlu a také předvedli týmového ducha, který nám přivál dva body. V první zápase jsme rychle prohrávali 3:0, poté ještě 4 minuty před koncem utkání 6:3, nicméně drtivé 4 minuty na konci utkání kdy jsme soupeře nepustili k balonku přinesly první bod. Utkání s družstevní záložnou Písku bylo tak jak jsme předpokládali. Herecký konkurz hráčů Písku do divadla Brodway probíhal od prvních minut utkání jmenovitě pak od Jana Boučka a Jakuba Mikeše. Bohužel i v tomto utkání jsme prohrávali již 3:0, nicméně bojovný výkon s chladnou hlavou přinesl další remízu, při které hráči Písku odcházeli se skloňěnými hlavami i bez vytouženého angažmá ve výše uvedém divadle. Děkuji hráčům za bojovný a týmový výkon. Dalším pozitivem je, že jsme za dva zápasy dostali pouhé 2 trestné minuty.