SKP se chystá na další dvojzápas, po dlouhé době se představí na domácí půdě

10.02.2014 20:36

Po téměř měsíční pauze se hráči SKP představí  v dalších bojích o důležité body v Jihočeském přeboru divize B a to na domácí palubovce, na které nastoupí v letošním roce poprvé.

 

17. kolo SKP ČB vs. SK Rakeťáci Bechyně  9:00

S velice nepříjemným soupeřem, který si jde pro jasnou účast v baráži jsme již letos dvakrát utkali a tak jde o poslední vzájemné střetnutí v obou předchozích duelech byly lepší borci z Bechyně ( 3:5, 4:9) a tak máme soupeři co vracet…

18. kolo SKP ČB vs. SK Green Wings Tábor 15:00

I s jedním ze dvou nováčků na florbalové mapě bude toto měření sil v letošní sezoně poslední. Na rozdíl od předchozího soupeře máme s Táborem více než dobrou bilanci (14:3, 15:3) a tak si i v dalším souboji budeme chtít s chutí zastřílet.

Komentář k zápasům:

Postupové naděje se nám již pomalu vzdalují, ovšem na  3. místo máme stále šanci a tak půjdeme do obou zápasů s tím, že chceme vytěžit 6 bodů.  Při měsíční pauze způsobené někdy nesmyslným rozlosováním přeboru jsme alespoň doléčili všemožné zranění  a tak by měl chybět jen dlouhodobě zraněný Semotán. Jak si naši borci povedou se můžete přijít sami podívat do ochozů :) místní nafukovací haly SH SKP ČB.

 

Předchozí výsledky SKP:

SKP ČB vs. Strakonice 6:6

SKP ČB vs. Písek 7:7