SKP si z Jindřichova Hradce odváží plný počet bodů

05.10.2014 18:28

Z horké půdy jindřichohradecké haly si hráčí SKP odváží plný bodový zisk, když nejdříve porazily Sokolníky ze Slavonic 14:5 a následně nováčka soutěže z Trojmezí 11:4.

Zápasy

3. kolo SKP ČB vs. TJ Sokol Slavonice (2:3, 8:1, 4:1) 14:5
Branky: Pešek, Skok(Klůfa), Dlouhý V.(Mička), Dlouhý J.(Zamlinský), Skok(Klůfa), Konrád(Zamlinský), Odehnal L.(Klůfa), Odehnal L.(Klůfa), Odehnal L.(Mička), Pešek(Konrád), Skok(Mička), Odehnal L.(Klůfa), Skok(Klůfa), Odehnal O.(Konrád)
Vyloučení: 3:3, Využití: 2:0, V oslabení: 0:0

4. kolo ASK Trojmezí vs. SKP ČB (1:2, 3:3, 0:6) 4:11
Branky: Odehnal L.(Klůfa), Odehnal L.(Klůfa), Zamlinský(Klůfa), Klůfa(Skok), Klůfa(Odehnal L.), Odehnal L.(Skok), Odehnal L.(Skok), Konrád, Odehnal L., Skok
Vyloučení: 2:2, Využití: 1:0, V oslabení: 0:1

Sestava

Dvořák - Dlouhý V., Mička, Dlouhý J., Adzima - Skok, Odehnal L., Klůfa, Konrád, Zamlinský, Pešek, Odehnal O.

Hodnocení zápasů

Po týdení pauze jsme naskočili do zápasového kolotoče trochu vlažněji. Soupeř ze Slavonic do nás vletěl a po 7 minutách jsme opět prohrávali 0:3, to ovšem bylo ze strany soupeře, který loni bojoval o postup vše. Od té doby na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a naši hráči si v pohodě došli pro cenné body i přes drobný útlum, který přišel za již rozhodnutého stavu v půlce závěrečné části. Nástup do druhého utkání nám tentokrát vyšel lépe. Nicméně nováček soutěže hrající z hodně zatažené obrany nám dělal velké potíže a v půlce utkání se začínalo odznovu za stavu 4:4. Nástup do závěrečné části nám vyšel dokonale, rychlé 2 branky v rozmezí minuty rozbily obranu soupeře, který myslel na body a defenzivní taktika byla pryč. Trojmezí hru otevřelo a toho jsme využili nejlepším možný způspobem a v poklidu jsme sebrali další cenné body tabulky . Po zranění se vrátil mezi tři tyče Láďa Dvořák, na kterém nebylo znát jak tréninkové tak zápasové manko..