SKP stále čeká na plný bodový zisk

17.11.2013 22:34

I z dalších zápasů si hráči z SKP vezou jen tři body. I když dnes byli k plnému bodovému zisku nejblíže. Bohužel to opět nevyšlo. V prvním zápase, který byl značně ovlivněn výkonem sudích Paletáře se Šafářem prohrálo SKP s domácím Pískem 3:5, když Písek využil 4 přesilovky z 12, zajímovostí je, že góly padly jen při hře 3:5. Další zápas byl úplně jiný. K vidění byl pohledný florbal plný kombinací, nahrávek a střel na obou stranách. SKP v něm zvítězilo nad Strakonicemi 9:5.

 

7.kolo SKP ČB vs FBC Dynamo Strakonice (4:2, 3:1,2:2) 9:5

Branky: Zoubek(Konrád), Pešek(Zwettler), Zwettler, Skok, Dlouhý V.(Odehnal), Skok(Odehnal), Klůfa(Radovesnický), Radovesnický(Skok)

Vyloučeni: 2:4, Využití: 1:2, V oslabení: 0:0

 

8.kolo SKP ČB vs FBC Sokol Písek "C" (1:2, 1:3, 1:0) 3:5

Branky: Odehnal(Dlouhý J.), Dlouhý J.(Pešek), Skok(Klůfa)

Vyloučení: 12:5, Využití: 0:4, V Oslabení: 0:0

 

Komentář k zápasům:

K zápasu s Pískem nemám co dodat. Teatrální výstupy hráčů z Písku, netaktní výkony rozhodčích a hlavně naše horké hlavy rozhodly o dělbě bodů, která není až tak spravedlivá, na to se bohužel nehraje. Oproti tomu zápas se Strakonicemi byl úplně jiný. Z naší stránky byl viděn na oko pohledný florbal i když pár chyb se opět našlo, zejména pocit uspokojení na startu druhé třetiny. Suma sumárum je takové, že máme další 3 body do tabulky a dál musíme jít zápas od zápasu.