Start sezony vyšel napůl

27.09.2014 13:33

V úvodních kolech sehráli hráči SKP ČB dvě rozdílná utkání, ze kterých vybojovali první 3 body do tabulky. V první střetnutí přestříleli hráči SKP sestoupivší SK Cosa Nostra A 9:8, v druhém zápase pak nestačili na FBC Sokol Vodňany, kterým podlehli 6:9.

 

1. kolo SK Cosa Nostra A vs. SKP ČB (2:0, 3:6, 3:3) 8:9

Branky: Dlouhý V.(Odehnal O.), Odehnal L.(Klůfa), Odehnal L.(Klůfa), Pešek(Zamlinský), Klůfa(Odehnal), Klůfa(Skok), Konrád(Pešek), Odehnal L.(Mička), Pešek(Konrád)

Vyloučení: 7:5, Využití: 2:3, V oslabení: 1:0

 

2. kolo SKP ČB vs. FBC Sokol Vodňany (2:4, 1:3, 3:2) 6:9

Branky: Odehnal O.(Zamlinský), Pešek(Odehnal L.), Skok(Zoubek), Klůfa(Skok), Zoubek(Skok), Skok(Odehnal L.)

Vyloučení: 1:1, Využití: 1:1, V oslabení: 0:0

 

Sestava:

 Dlouhý J. - Zoubek, Sháněl, Adzima, Dlouhý V., Mička - Skok, Odehnal L., Klůfa, Odehnal L., Zamlinský, Pešek, Konrád

 

Hodnocení zápasů:

Jelikož se jednalo o první soutěžní zápasy v letošní sezoně, tak je těžké to hodnotit. V prvním zápase jsme narazili na torzo ligové Cosa Nostry, kterou jsme nakonec přestříleli. Do druhého utkání jsme vstoupili velice laxně a po hrubých chybách jsme rychle prohrávali 0:3. V našem případě když na jeden gól potřebujeme 6 šancí je takovýto stav velice nepříznivý. Tento náskok se pak stal vlastně rozhodujícím. Smutné na tom je, že po celé utkání jsme byli lepším týmem, který se vlastně popravil sám!!!!! Do utkání nastoupili i tři nové tváře, které si nevedly vůbec špatně. Další zajímavostí je, že při absenci brankáře musel naskočit mezi tři tyče Honza Dlouhý, za což mu děkuji!!!!!