V polovině rozjeté sezony Vám přinášíme rozhovor s kapitánem týmu a aktuálně nejlepším hráčem co se kanadského bodování týmu týče

11.12.2017 06:21

Rozhovor s vedoucím hráčem kanadského bodování týmu Kubou Konrádem a kapitánem Ondrou Skokem.

Ahoj chlapi, v čem vidíte zásadní změny oproti minulé sezoně, když v půlce soutěže vede SKP tabulku Jihočeského přeboru??

K: Ahoj, největší změnu vidím v systému hry. Tuto sezonu se snažíme hrát daleko více ze zabezpečené obrany a hrozit z nebezpečných protiútoků. Nejvíce to bylo vidět v zápase proti Strakonicím a Milevsku, když jsme soupeřům povolili pouze jednu branku a zápasy s přehledem vyhráli. 

O: Zdar nazdar. Jako největší změnu vidím v systému hry.. Ten se změnil téměř celý, hlavně co se defenzivy týká. Ještě tam sice máme určité rezervy, ale ty jsou tak malé, že je zcela jistě do příštího turnaje, který nás čeká na Hluboké, dopilujem a odvezem si opět dvě výhry.

Kubo, vedeš kanadu týmu (24bodů), s 13 brankami jsi nejlepším střelcem týmu a  zároveň s  11 asistencemi se dělíš o první místo s Michalem Zamlinským. V čem vidíš bodový přísun oproti minulému roku,kdy se dá říct, že jsi se trápil?

K: Minulou sezonu mě hodně poznamenali změny, které přišli v druhé polovině sezony. Najednou jsme hráli na 3 lajny a v úplně jiné sestavě, než před tím. Tuto sezonu mám daleko více času na hřišti a to mi vyhovuje. Hrajeme ve stejné sestavě a mám skvělé spoluhráče v lajně, kteří mají největší podíl na mém bodovém přísunu. 

Ondro otázka na tebe, jsi již dlouholetým kapitánem týmu, pod tvým „céčkem“ se rodí nový tým, který po letech má šancí na postup do vyšší soutěže je to  v silách týmu?

O: To každopádně!

Kvalitními hráči je letos Jihočeský přebor nabitý, ať to jsou již hráči v dresu Šťírů, Frymburku, Strakonic, FA ČB atd. Hraje se Vám proti takovým týmům lépe nebo se ti hraje lépe proti slabším mančaftům jako jsou týmy Soběslavi, Milevska atd. ??

K: Nejlépe se mi hraje proti týmům, kteří se snaží hrát ofenzivně a díky tomu vnikají trhlinky v obraně. Jako příklad takto laděného týmu bych dal Strakonice. Naopak nejhůře se mi hraje proti týmům, které se soustředí hlavně na defenzivu a „betonují“. Tímto stylem se prezentovala například poslední Soběslav, se kterou jsme se 2 třetiny trápili. 

O: Někdy se mi hraje dobře a někdy se mi zase hraje výborně, takže je mi úplně jedno který tým proti nám nastupuje.

Máte něco k ostatním hráčům co by jste jim vzkázali??

K: Chtěl bych všem popřát krásné Vánoce a doufám, že si všichni nadělíme dáreček příští víkend, v podobě 6 bodů do tabulky.

O: No.. asi jen to, že v sobotu to bude koncert a opět najedem na náš šestibodový standard. Čahoj!!