Z Týna si veze SKP jen tři body

17.11.2014 12:06

Z dvojzápau v Týně si hráči SKP odváží pouhé 3 body za prohranou přestelku s Cosa Nostra A 5:6 a následném vítězství nad zálahou Cosa Nostry 9:5.

Zápasy

7. kolo SK Cosa Nostra vs. SKP ČB (2:1, 2:3, 2:1) 6:5
Branky: Odehnal L.(Klůfa), Odehnal O.(Konrád), Odehnal L.(Skok), Dlouhý V.(Konrád), Skok(Odehnal L.)
Vyloučení: 1:0, Využití: 0:1, V oslabení: 0:0

8.kolo SKP ČB vs. SK Cosa Nostra B (2:1, 4:0, 3:4) 9:5
Branky: Klůfa(Skok), Odehnal L.(Zamlinský), Odehnal L.(Klůfa), Klůfa(Skok), Klůfa(Zamlinský), Zoubek(Zamlinský), Mička(Dlouhý J.), Odehnal L.(Skok), Odehnal L.(Skok)
Vyloučení: 0:2, Využití: 2:0, V oslabení: 0:0

Sestava

Dvořák, Cihlář - Zoubek, Zamlinský, Dlouhý V., Sháněl, Adzima - Skok (c), Odehnal L., Klůfa, Odehnal O., Dlouhý J., Konrád, Mička

Hodnocení zápasů

V prvním utkání se tentokrát se tentokrát štěstěna převalila na hokejky florbalistů Cosa Nostry, zápas byl velice vyrovnaný ovšem ne tak pohledný jako první vzájemný duel, vesměs rozhodly dva povedené brejky soupeře. V následném utkání naši hráči sice vyhráli ale celkový dojem z tohoto utkání je velice špatný. Z jasného a poklidného utkání si naši paličatí hráči začli dělat co chtěli a tak jsme celých 8 minut z poslední třetiny jen bránili útoky soupeře, po následném time-outu, kdy i hráči měli schladit hlavy se minul účinností a tak 4 vstřelené branky z posledních 4 minut dokonce i závěrečná branka v poslední sekundě hovoří za vše.